O mnie

Ponad 1000 spraw

Występowałem jako samodzielny pełnomocnik procesowy w ponad tysiącu sprawach sądowych.

Ponad 15 lat doświadczenia

Od ponad piętnastu lat zajmuję się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii, pism procesowaych i zastępstwem adwokackim w sądach i urzędach.

O mnie

Adwokat Jan Przemysław Kopko

Nazywam się Jan Przemysław Kopko i jestem adwokatem wpisanym na listę adwokacką prowadzoną przez Izbę Adwokacką w Warszawie. Numer mojego wpisu to Waw/Adw/3320.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Ukończyłem pozaetatową aplikację sądową i zdałem egzamin sędziowski.

Zawód adwokata wykonuję od 2010 roku.

Specjalizuję się w pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych w zakresie spraw spadkowych, spraw rodzinnych, spraw nieletnich oraz spraw zadłużeniowych.

Świadczyłem pomoc prawną na rzecz ponad 1 500 Klientów, występowałem przed sądami w ponad 3 000 rozpraw sądowych i posiedzeń sądowych oraz udzieliłem kilku tysięcy porad prawnych. Brałem również aktywny udział w negocjacjach prowadzonych z przeciwnikami procesowymi, ich pełnomocnikami, a także wierzycielami i firmami windykacyjnymi.

1 +
Lat doświadczenia
1 +
Spraw sądowych

W sprawie przyjętej do prowadzenia widzę przede wszystkim człowieka, który realizuje własną strategię, a ja jestem po to, aby pomóc Klientowi w jej realizacji. Nie podejmuję decyzji za Klienta, a wskazuję rozwiązania prawne dopasowane do Jego oczekiwań i sytuacji.

Na stałe współpracuję z wyspecjalizowanymi kancelariami notarialnymi, biurami tłumaczy przysięgłych, agencjami nieruchomości oraz rzeczoznawcami majątkowymi.

Zapraszam do kontaktu,
adwokat Jan Przemysław Kopko

Porozmawiajmy o Twojej sprawie