Pomoc prawna dłużnikom
  • Home
  • Pomoc prawna dłużnikom

Pomoc prawna dłużnikom

Jestem adwokatem i udzielam Dłużnikowi (oraz Wierzycielowi) pomocy prawnej na każdym etapie takich spraw jak:

Jak wygląda kwestia rejonizacji usług Kancelarii Jana Kopko?

Moja siedziba zawodowa znajduje się w Warszawie. Adwokata nie obowiązuje jednak rejonizacja i uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata mają charakter ogólnopolski. Zatem, przyjmuję do prowadzenia sprawy sądowe, udzielam porad prawnych na rzecz Klientów mających sprawy w różnych sądach w kraju.

W ostatnim okresie odnotowują znaczący przyrost spraw sądowych zleconych do prowadzenia przez Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski, w takich krajach jak USA, Kanada, Szwajcaria, Wielka Brytania, Holandia, Francja, Niemcy, Dania, Finlandia czy inne kraje z obszaru Unii Europejskiej.

Klienci wyjeżdżając z Polski pozostawili w kraju swoje sprawy zadłużeniowe, które pomagam Im załatwić. Sprawy te są na różnym etapie, ale znaczna część dotyczy negocjacji z tzw. firmami windykacyjnymi.

W czym adwokat może pomóc osobom zadłużonym?

Jedną z moich specjalizacji jest również pomoc prawna Dłużnikom (oraz Wierzycielom):

Jak wygląda porada prawna i w czym jestem w stanie pomóc?

W mojej kancelarii adwokackiej w Warszawie porada prawna polega na:

Na czym polega pomoc w sporządzeniu pisma procesowego w sprawie?

Moim Klientom przygotowuję pisma na różnym etapie każdej sprawy, a pomoc adwokacka sprowadza się wtedy do takich czynności jak:

Na czym polega pomoc w prowadzeniu sprawy sądowej?

Kancelaria Jana Kopko reprezentuje interesy procesowe Klienta w sądzie, a praca na rzecz Klienta polega w szczególności na:

Prowadzona przeze mnie Kancelaria Adwokacka w Warszawie jest kancelarią wyspecjalizowaną w pomocy prawnej na rzecz Dłużników (oraz Wierzycieli).

Chętnie pomogę w Twojej sprawie. 

adwokat Jan Przemysław Kopko

Porozmawiajmy o Twojej sprawie: