Pomoc prawna spadkobiercom
  • Home
  • Pomoc prawna spadkobiercom

Pomoc prawna Spadkobiercom

Jestem adwokatem i udzielę Spadkobiercy konkretnej pomocy prawnej na każdym etapie spraw spadkowych takich jak:

Jak wygląda kwestia rejonizacji adwokata?

Siedziba zawodowa mojej kancelarii znajduje się w Warszawie. Adwokata nie obowiązuje jednak rejonizacja, a uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata mają charakter ogólnopolski. Oznacza to iż przyjmuję do prowadzenia sprawy sądowe, udzielam porad prawnych na rzecz Klientów mających sprawy spadkowe w różnych sądach cywilnych w całym kraju.

W ostatnim okresie odnotowują znaczący przyrost spraw sądowych zleconych do prowadzenia przez Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski, w takich krajach jak USA, Kanada, Szwajcaria, Wielka Brytania, Holandia, Francja, Niemcy, Austria, Dania, Finlandia czy inne kraje z obszaru Unii Europejskiej.

Klienci, którzy wyjechali poza granice kraju, pozostawili w Polsce członków swoich Rodzin. W sytuacji śmierci bliskiej osoby pojawia się konieczność przeprowadzenia sprawy spadkowej w Polsce. Prowadzenie spraw spadkowych dla Klientów zamieszkałych poza granicami kraju stało się wiodącą specjalizacją mojej kancelarii.

W czym mogę pomóc Spadkobiercy w sprawie spadkowej?

Jako adwokat w Warszawie specjalizujący się w pomocy prawnej Spadkobiercom:

Jak wygląda porada prawna?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprawach spadkowych informuję iż w mojej kancelarii adwokackiej porada prawna polega na:

Na czym polega pomoc Kancelarii Jana Kopko w sporządzeniu pisma procesowego w sprawie spadkowej?

Kancelaria Jana Kopko przygotowuje Klientowi pisma na różnym etapie sprawy spadkowej, a pomoc sprowadza się wtedy do takich czynności jak:

Na czym polega pomoc w prowadzeniu sprawy sądowej?

Reprezentuję interesy procesowe Klienta i moja praca polega w szczególności na:

Kancelaria Adwokacka w Warszawie jest kancelarią wyspecjalizowaną w pomocy prawnej na rzecz Klientów pozostających w sporach w sprawach spadkowych.

Chętnie pomogę w Twojej sprawie,

adwokat Jan Przemysław Kopko

Porozmawiajmy o Twojej sprawie: